"آقای دولت" قرارمان این نبود !

١- نقل است که دکتر احمدی نژاد عدم حضور خود در انتخابات سال 84 را به واسطه نظر بزرگان، منوط به شنیدن آنها به صورت مستقیم کرده بود.

2- در ماجرای انتصاب اسفندیار رحیم مشایی به عنوان معاون اول رئیس جمهور نیز مقاومت برای برکناری اسفندیار دولت کار را به آنجا رساند که حجت الاسلام ابوترابی نظر رهبر معظم انقلاب را رسانه ای کرد. البته ابوترابی از گزند تیکه پرانی ها و انتقادات جوانفکر دولت در امان نماند.

3- در ماجرای اعلام نظر رهبر انقلاب در خصوص ماندن حجت الاسلام مصلحی در وزارت اطلاعات نیز دولتی ها به بهانه عدم انتشار آن در سایت های مربوط به دفتر رهبر انقلاب خط خبری عجیبی را در پیش گرفته اند. از عدم انتشار نظر رهبر انقلاب در سایت های خودشان تا توطئه و جعلی خواندن ماجرا !. در این زمینه نیز آقای جوانفکر با خبرگزاری و وبلاگش وارد میدان شده است.

4- شیوه برخورد دولتی ها با برخی نظر و بیانات رهبر انقلاب که به مذاقشان خوش نیاید را در یک کلام می توان در این استراتژی خلاصه کرد: " باید خودمان از دو لب مبارک بشنویم".

تبصره: راستی آقای دولت؛ مگر قرار نبود از رهبری به یک اشارت باشد و از شما به سر دویدن؟!

/ 1 نظر / 51 بازدید

سلام مجید قبول دارم ولایی بودن سخته هرکسی در این راه امتحان خودشو باید پس بده چه محمود چه باقر چه احمد چه علی چه عزت همه باید واقعا ولایی باشن عمل به سخنان خود سخت است قولوا دعوه الناس بالغیر السنتکم